kurumsal

Profesyonel hizmet anlayışı ile kalite standartlarına bağlı, koşulsuz ve kesintisiz misafir memnuniyetine odaklı, her kesimin hizmet alabileceği bir yaşam alanı yaratmak istedik.

Engellerin ve sınırların kaldırıldığı  “ AYKA VİTAL PARK “ tam donanımı ile yoğun yaşam stresinizi hem bedensel, hem de ruhsal olarak üzerinizden atabileceğiniz bir ortamdır.

Huzurlu, keyifli ve sağlıklı bir tatil yapıp, aynı zamanda gerekli tedavilerinizi uzman tıp doktorları ve kalifiye personel nezaretinde alabileceğiniz yegane yerdir.

AYKA VİTAL PARK; Antalya’da şehir merkezinde bulunan Duacı mahallesinde orman içinde yer almaktadır. Tesisimizin nem oranı bulunduğu konum itibari ile şehir merkezinden % 35 daha düşüktür. Mimarimizde doğa ile uyumluluk tercih edilmiştir.

Sağlıklı yaşamın gereği  olarak tesiste kullanılan bütün malzemeler Uluslar arası standartlarda olup, özel seçilmiş; anti-allerjik, anti-bakteriyel, anti-stres özelliklerine sahiptir.

Engellerin ve sınırların kaldırıldığı  “ AYKA VİTAL PARK “ yoğun yaşam stresinizi hem bedensel, hem de ruhsal olarak üzerinizden atabileceğiniz bir yerdir.

Tel: +90 242 445 17 00
REZERVASYON
Zİyaretçİ Defterİ